Striort(Çatlak Onarımı) İşlemi

Striort (çatlak onarımı) kadınların kendilerini daha iyi hissetmeleri adına en doğru uygulamalardan biridir. Deri yırtığı olarak da adlandırılan çatlak görünümünün azaltılması adına kliniğimizde son derece profesyonel ve etkili seanslar gerçekleştirilir. Daha çok iç bacak, kalça ve göbekte oluşan çatlaklar ise hızlı kilo alıp verme ya da genetik faktörlerden dolayı ortaya çıkar.

Çatlaklarda Gözle Görünür Azalma!

Çatlak onarımı uygulamamız ya da seanslarımız sayesinde, kısa süre içerisinde sonuç almanız mümkündür. Ağrılı veya acılı bir yöntem olmaması nedeniyle uygulama sırasında rahatsız etmez.

  • Striort olarak da bilinen işlem sırasında özel vakumlu cihazlarımız ile birlikte çatlak görünümünün azaltılması amaçlanır.
  • Bu aşamada uzman personellerimiz müşterilerimiz için detaylı muayeneyi gerçekleştirdikten sonra seans sayısı belirlerler.
  • Büyük bir titizlikle hazırlanan solüsyonlar çatlak olan bölgeye sürülür ve maksimum 30 dakika boyunca beklenir.
  • Daha sonrasında çatlak uygulaması kapsamında vakumlu cihaz kullanılır ve derinin onarılması hedeflenir.

Özel Cihazlarla Profesyonel Uygulama!

Striort (çatlak onarımı) sırasında tamamen hijyenik ve steril özel cihazların kullanılmasına özen gösterilir. Bu aşamada tüm çalışanlarımız ya da personellerimiz alanında uzman olduklarından dolayı uygulama sırasında herhangi bir sorun yaşanmaz. Yaklaşık olarak 2 saat içerisinde tamamlanan seans sonrasında ciltte hassasiyet ya da morluk oluşabilir. Seanslar genel olarak ayda bir gerçekleştiği gibi her zaman müşteri memnuniyeti ve konforları göz önünde tutulur.