Microblading Uygulaması Ankara

Microblading kaşlara uygulanan bir dövme tekniği olarak karşımıza çıkar. Seyrek, renksiz ve aynı zamanda şekilsiz kaşlara sahip olan kadınların tercih ettiği yöntemler arasındadır. Uygulama sırasında çok az bir acı olsa da anestezi krem kullanılması durumunda hissedilmez. Kalıcılığını ise en az 6 ay boyunca korur.

Daha Kalın Ve Etkiletici Kaşlar!

Güzellik uzmanlarımız ile görüşmeniz halinde microblading uygulaması hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür.  İşleme başlamadan önce kaşlar incelenir ve müşterilerin beklentileri dinlenir. Daha sonrasında ise küçük uçlu bir iğne yardımıyla derinin altına renk pigmentleri aktarılır.

  • Uygulamaya başlamadan anestezi kremi kullanıldığından dolayı ağrı ya da acı sorunu oluşmaz.
  • Küçük bir alet ile birlikte kaşların en iyi şekli alması amaçlanır.
  • İşlem öncesinde müşteriden nasıl bir kaş istediği konusunda bilgi alınır ve gerekli çizim süreçleri tamamlanır.
  • Kaşın olması gerektiği şekli çizildikten sonra pigmentler kullanılarak dövme süreci tamamlanır.
  • Microblading işlemi maksimum 60 dakika içerisinde gerçekleşir.

Kaşları Seyrek Olanlar İçin İdeal!

Microblading kaşları seyrek olanlar için son derece idealdir. Bu aşamada fiyatlarımızda ekonomik olduğundan dolayı sorun yaşamadan çalışanlarımızdan destek alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde istediğiniz kaşlara ulaşabilmeniz son derece basittir. Dövme tekniği kullanıldığından dolayı uzun ömürlü işlemlerden biridir. Yüzün en dikkat çekici noktalarından biri olan kaşların her zaman güzel görünmesi, kadınlar için son derece önemlidir.