Leke Bakımı Uygulaması

Leke bakımı cilt görünümünün düzelmesi ve eşitsizliklerin ortadan kaldırılması açısından son derece önemlidir. Güneş, doğum, genetik faktörler nedeniyle leke sorunu yaşayan kadınların sayısı oldukça fazladır. Bu aşamada ise profesyonel destek almanız durumunda kalıcı sonuç elde edebilirsiniz. Leke söz konusu olduğunda çalışanlarımız tüm müşterilerimizi detaylı olarak bilgilendirirler.

Güneş Lekelerine Son!

Güneş lekeleri, kadınların en çok problem yaşadıkları konulardan biridir. Koruyucu ürünler kullanılsa bile cilt yapısı nedeniyle leke sorunu her geçen gün biraz daha artar. Leke bakım uygulaması yaptırmak istemeniz durumunda ise personellerimizden destek alabilirsiniz.

  • Lazer bu aşamada en çok kullanılan yöntemlerden biridir.
  • Cilt dokusuna ve yapısına uygun bir şekilde hazırlanan solüsyonlar ile birlikte lazer uygulanarak lekelerin renginin açılması amaçlanır
  • En az 2 ya da 3 seans boyunca devam etmek en iyi sonucu alabilmek açısından dikkat edilecek önemli unsurlar arasındadır.
  • Koyulaşmayan lekeler düzenli tedavi yöntemleri sayesinde kısa süre içerisinde düzelir.
  • Leke bakım işlemleri sırasında ise her zaman müşterilerimizin talep ve beklentileri ön planda tutulur.

Cilt Eşitsizlikleri İçin Özel Uygulamalar!

Leke bakımı cilt eşitsizliklerinin giderilmesi adına en özel uygulamalardan biridir. Çalışanlarımız tedavi öncesinde cilt analizi yaparak tüm ihtiyaçlarınızı belirler. Daha sonrasında özel cihazlar ve birbirinden farklı teknikler kullanılarak lekelerin giderilmesi amaçlanır. İşlem sonrasında belirli bir süre ciltte kızarıklık ya da hassasiyet oluşabilir.