Lazer Epilasyon Ne Oluyor?

Birçok kişi çeşitli sebeplerle vücudundaki kıl ve tüylerden rahatsızlık duyarlar. Güzel gözükmek, hastalık, ameliyat sonrası mecburiyeti gibi durumlarda bu kıl ve tüylerin temizlenmesi talep edilir. Geleneksel yöntemler bu sorunlara kesin çözüm değildir. Kesin çözüm için kıl ve tüylerin tamamen yok edilmesi veya uzun süre aktif olamaması sağlanmalıdır. Bunu ise modern teknolojinin nimetlerinden biri olan lazer epilasyon ile çözmek mümkündür. Bu yöntem istenmeyen tüylerin kökünü yakmak ve bir daha çıkmalarına engel olmak üzerine kurulmuştur.

Lazer Epilasyon Nedir?

Epilasyon sürecinin bir kıl ve tüyleri çeken bir aletle değil lazer yöntemiyle yapılan halidir. Yani lazer kullanarak istenmeyen kıl ve tüylerin kökleri yakılır ve bir daha çıkmalarına engel olunur. Böylelikle ilgili bölgede istenmeyen tüylere kesin çözüm sunulur. Tabi bu süreç ısı oluşturan bir sistemle yapıldığından acı verebilmektedir. Bunun da önüne geçen bir sistem vardır: Buz lazer epilasyon. Diode lazerin kullanıldığı bu sistemde bir buz başlık bulunur. Bu başlık ısıyı düşürdüğünden acı hissini azaltır. Aynı zamanda ısı buz başlık ile azaltıldığından ısıyı artıran ama çok ince tüyleri de yakabilen diode lazerin sonuçları daha kalıcı olmaktadır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon birkaç seansta süren bir çalışmadır. Bu sebeple lazer epilasyon fiyatları merak edilmektedir. Bu epilasyonu yaptırmak isteyen birçok kişi fiyatlarını da merak etmektedir. Bunun için net bir şey söylenememektedir zira kadın ve erkek lazer epilasyon türleri ve seansları kişiye göre değişmektedir. Farklı seans sayıları ve süreleri fiyatlandırmayı değiştirdiğnden dolayı epilasyon fiyatları ile ilgili bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Aden Beauty olarak size en uygun lazer epilasyon sürecini düzenleyeceğiz.

Ankara Lazer Epilasyon Nerede Yapılır?

Ankara ilimizde lazer epilasyon için birçok soru işareti oluşabilir. Ankara lazer epilasyon için iletişime geçeceğiniz bir uzman nokta var: Aden Beauty. Lazer epilasyon Ankara adresi Aden Beauty, uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Hem lazer epilasyon hem de buz lazer epilasyon türlerini uygulayabiliyor, kadın lazer epilasyon ve erkek lazer epilasyon konularında yardımcı oluyoruz.