Kaş Vitamini Ne Oluyor?

Kaşlar güzelliği tamamlayan ve ön plana çıkaran önemli noktalardan bir tanesidir. Birçok kişi kaşlarıyla özel olarak ilgilenir ve daha güzel görünmek için çeşitli uygulamalar yaptırır. Genellikle kaşların azaltılması yönünde olan bu uygulamalar bazen kaşların güçlendirilmesi için de yapılabilir. Kaş vitamini de bu uygulamalardan bir tanesidir. Kaşların daha doğal ve canlı görünmesi için yapılan bu uygulama neticesinde kaş kılları güçlendirilir ve daha belirgin olması sağlanır. Böylelikle güzellik ön plana çıkarılır.

Kaş Vitamini Nedir?

Kaşların diplerine uygulanan ve kaş kıllarının daha gür ve belirgin olmasını sağlayan özel bir çalışmadır. Kaşlarda meydana gelen seyrelmeler gibi olumsuz durumlar için kurtarıcı bir çalışma olan kaş vitamininde amaç kılların daha canlı olmasını sağlamaktır. Herhangi bir boya, dövme vb. çalışması değildir. Kaşın doğal yapısının güçlendirilmesidir ve bu güçlendirme ile kaş doğal pozisyonunda daha güzel gözükecektir.

Kaş Vitamini Nasıl Uygulanır?

Kaş vitamini uygulaması oldukça basittir. Seyrekleşmiş kaş kılları öncelikle tespit edilir ve hangi kaş kıllarının güçlendirileceğine uzmanlarca karar verilir. Kişinin onayının alınmasının ardından tek kullanımlık başlıklarla, dermapen kullanılarak kaş kıllarının köküne vitamin desteği uygulanır. Bu destek neticesinde kaş kıllarının doğal bir biçimde güçlenmesi ve canlanması hedeflenir. Bir süre sonra kaş doğal halini alacak ve seyrek görüntüsü yok olacaktır.

Bu uygulama hakkında bilinmesi gereken bazı hususlar vardır:

  • Bu uygulama kaş durumuna göre 3-6 seans ve her seans ortalama 30-60 dakika arası uygulanır.
  • Lokal anestezi ile ilgili bölge uyuşturulur. Böylelikle ağrı ve acı hissedilmez.
  • Her mevsim uygulanabilir.
  • Cilt tonu farketmeksizin erkek ve kadın herkese uygulanabilir.

Kaş vitamini yaptıranlara en çok sorulan sorulardan biri kaş vitamini fiyatı olacaktır. Bu konuda net bir şey söylemek için uygulamanın kaç seans ve ne kadar süreceği belirlenmesi gerekir. Bunun için de kişinin bizzat başvurması uygun olacaktır. Kaş vitamini Ankara sınırları içerisinde Aden Beauty tarafından uygulanmaktadır. Bizimle iletişime geçerek kaş vitamini yaptırmak istediğinizi belirtebilir ve uzmanlarımızca yapacağımız analiz neticesinde fiyat belirleyebiliriz. Kaş vitamini uygulamasında Aden Beauty’nin uzman kadrosuna güvenebilirsiniz.