Kaş Silme İşlemi Ankara

Kaş silme yapılan yanlış uygulamaların düzeltilmesi açısından yaygın olarak kullanılan yöntemlerden biridir. Micro blading işlemi, kaş dövmesi ya da uygulanan farklı yöntemler sonucunda istemediğiniz bir görüntü elde edebilirsiniz. Kaşlar ise görünümü etkileyen önemli bir unsur olduğundan dolayı bakımlarının büyük bir titizlikle gerçekleştirilmesi faydalı olacaktır.

Daha Doğal Ve Özenli Kaşlar!

Daha doğal ve aynı zamanda güzel görünen kaşlara sahip olmak istiyorsanız güzellik uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Kaş silme uygulaması sanıldığı kadar zor olmamak ile birlikte uygulanan anestezi kremi sayesinde herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmez.

  • Öncelikle incelemeler sonucunda müşterilerimizin kaşlarındaki problemler, renk tonu eşitsizlikleri ya da şekil bozuklukları belirlenir.
  • Daha sonrasında ise lazer ya da solüsyon kullanılarak kaş düzeltme süreci başlar.
  • Ten rengine uygun bir boya kullanılarak da silme işlemi yapılabilir.
  • Uygulama ya da seans sonrasında hassasiyet yaratmaması adına belirli bir süre sıcak sudan uzak durmak faydalı olacaktır.

Seansları Tamamlamak Önemli!

Kaş silme söz konusu olduğunda en iyi sonucu elde edebilmek adına tüm seansları eksiksiz olarak tamamlamak önemlidir. Aynı zamanda uzmanlarımız tarafından verilen krem ya da bakım ürünlerini de kullanmanız önerilir. Cilt yapısına ve tonuna zarar vermeden silme işlemi lazer cihazlar ile gerçekleştirilir. Doğal bir görünüm yaratılması adına ise alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız profesyonel olarak hizmet verirler.