Kalıcı Eyeliner Ne Oluyor?

Kalıcı Eyeliner göz kapaklarının üstünde kalan bölgeye uygulanan ve kalıcı olan bir makyaj uygulamasıdır. Göz kapaklarının üstüne uygulanan yöntem çok kullanışlı ve sizi büyük bir zahmetten kurtaran bir uygulamadır.

Kalıcı Eyeliner Uygulamaları çok hasas bir bölge olan göz çevresine uygulandığından çok dikkatli yapılması gereken ve çok hijyenik olarak uygulanması gereken bir işlemdir.

Bu uygulama alanında uzmanlaşmış kalıcı makyaj uzmanları tarafından kalıcı eyeliner boyaları ve donanımları ile büyük bir dikkatle yapılmaktadır.

Kalıcı Eyeliner İşlemi Nasıl Uygulanır?

Uygulama yapılırken öncelikle kalıcı makyaj uzmanı tarafından göz yapınıza uygun bir kalınlık ve uzunlukta eyeliner tasarımı çizilir. Bu aşamada sizin beğeniniz ve onayınız sonrası kalıcı eyeliner kalemi ile önceden çizilen hattın üzerine kalıcı eyeliner çizgisi yerleştirilir.

Uygulama öncesinde uygulama yapılacak bölgeye anestezik kremler sürüldüğünden herhangi bir acı hissi olmamaktadır.

Kalıcı Eyeliner Öncesi ve Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu uygulamada en çok dikkat edilmesi gereken konu istenilen eyeliner çizgisidir. En az 2 yıl gibi bir süre bu çizgi kalıcı olarak sizde duracağı için tam olarak benimseyeceğiniz bir tasarım olmalıdır.

Ayrıca eyeliner çeşitleri konusu da önem arzeder. Genelde iki tip eyeliner uygulaması yapılır. Bunlar ;

  • Kuyruksuz ince kalıcı eyeliner
  • Kuyruklu kalıcı eyeliner  uygulamalarıdır.

Kalıcı eyeliner sonrasındaki ilk bir aylık süreç oldukça önemlidir ve iyileşme sürecinin sorunsuz olarak tamamlanması size büyük rahatlık verir.

Kullanılacak kremlerin neler olduğu ne zaman sıvı teması olması gerektiği nasıl kurulama yapılması gerektiği gibi konular Aden Beauty uzmanları tarafında sizlere detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Düzenli kontrole gelmeniz , işlem öncesi lenslerini çıkarmak , takma kirpik kullanımı mevcut ise bir kaç hafta ara vermek gibi konularda çok önemlidir.

Seans Sayısı

Tek Seans

Operasyon Süresi

45-75 dk.

Anestezi

Lokal

Hassasiyet

Var

İşe Dönme

Hemen

İyileşme

1 Hafta

Kalıcılık

18-24 Ay

Mevsim

4 Mevsim

Burada belirtilen başlıklar bilgilendirme amaçlı olup kesinlik ifade etmemektedir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 312 504 12 00