Kalıcı Eyeliner Ne Oluyor?

Makyajın en meşakkatli çalışmalarından birisi düzgün ve simetrik eyeliner çekmektir. Üstelik birçok kadın bunu her sabah yapmak durumunda kalıyor. Haliyle zorlayan ve usandıran bir süreç haline geliyor. Makyajdaki ustalığı gösteren noktalardan birisi olan eyeline uygulaması artık sorun olmaktan çıktı. Çünkü kadınların yeni gözdesi kalıcı eyeliner uygulaması. Kalıcı eyeliner uygulaması sayesinde her sabah dikkatli bir şekilde, yanlış yapmamaya çalışarak uğraşılan eyeliner uygulaması tarih oluyor.

Kalıcı Eyeliner Nedir?

Kalıcı makyaj eyeliner uygulaması kirpiklerin üst kısmına, göz kapağının üstüne uygulanan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Bu uygulama neticesinde sürekli eyeliner ile uğraşma devri bitmiş oluyor. Zira, uygulanan eyeliner ile kalıcı olan makyaj sayesinde bir daha uzun bir süre bu uygulama ile zaman harcamayacaksınız.

Kalıcı Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Kalıcı eyeliner yapmak isteyen kişiye uzman tarafından gözün yapısı ve kişinin isteğine göre bir eyeliner tasarımı hazırlanır. Kişiden onay alan eyeliner tasarımı ilgili bölgeye geçici eyeliner kalemi ile çizilir. Ardından yine kalıcı makyaj uzmanı kişi tarafından anestezik kremler vasıtasıyla ilgili bölge uyuşturulur ve kalıcı eyeliner uygulaması gerçekleştirilir.

Kalıcı Eyeliner Zararları Var mıdır?

Hayır, herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Fakat, kalıcı eyeliner uygulaması deri altına yapılan bir uygulama olduğundan ve yapılırken anestezik krem ile ilgili bölge uyuşturulduğundan uzman kişilerce steril ortamda ve steril malzemeler ile yapılmasında büyük yarar vardır.

Kalıcı eyeliner yaptıranlar bilirler ki bu uygulama aslında birçok sorunu ortadan kaldırmaktadır. Her sabah erken kalkıp titizlikle eyeliner uygulaması yapmak ve her seferinde istenilen şekli yapabilmek hem stresli hem de zaman alan bir iştir. Kalıcı eyeliner uygulaması bunları tamamen ortadan kaldırıyor ve hem zaman kazandırıyor hem de stresten kurtarıyor. Bu bakımdan, kalıcı eyeliner fiyatları hakkında merak içinde olanlar yaptıracakları uygulamanın aslında ne kadarlık bir faydası olduğunu düşünmeleri gerekir. Ayrıca, kalıcı eyeliner Ankara sınırlarında nerede yapılır diye merak edenler için de bir cevabımız var: Aden Beauty olarak steril koşullarda uzman ekibimizce kalıcı eyeliner uygulaması gerçekleştiriyoruz. Kalıcı eyeliner için Aden Beauty’e