Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi

Dudaklar güzelliği tamamlayan en önemli noktalardan birisidir. Fakat dudakların yapısı ve rengi bazen beğenilmez. Bunun için çeşitli yöntemlerle dudağın güzelliği ortaya çıkarılmaya çalışılır. Bunun için kalıcı dudak dolgusu, kalıcı dudak renklendirme, kalıcı dudak kontürü gibi yöntemler uygulanır. Bu yöntemlerle dudağın daha güzel olması sağlanır ve güzelliği tamamlayan bir şekle getirilmek istenir. Fakat, kalıcı dudak dolgusu bazen herkese uygulanamayabilir. Bu durumda hem daha basit hem de herhangi bir cerrahi müdahale yapılmayan kalıcı dudak renklendirme uygulaması yapılabilir.

Kalıcı Dudak Renklendirme Nedir?

Kalıcı dudak renklendirme işlemi, dudak rengine veya istenilen renge göre dudakların hatlarının belirlenmesi ve daha dolgun görünmesi için renklendirilmesi işlemidir. Burada dudaklara cerrahi müdahale yapılmaz. Sadece kalıcı makyaj uygulaması olan kalıcı dudak kontürü yapılır. Bu işlem zararsız ve acısız bir işlemdir.

Kalıcı Dudak Renklendirme Nasıl Yapılır?

Kişinin talep ettiği renge göre belirlenen dudak rengi öncelikle dudağın etrafına kontür belirlenerek yapılır ve bu kontürün içinde dudak renklendirme uygulaması gerçekleştirilir. Bu işlem öncesi dudak özel anestesiz kremlerle uyuşturulur ve çok ince kalıcı makyaj iğneleri ile kalıcı dudak renklendirme işlemi gerçekleştirilir. Anestezi yapıldığından bir ağrı ve acı hissedilmez. Kalıcı dudak makyajı olan bu uygulama neticesinde güzelliğe güzellik katılmaktadır.

Kalıcı makyaj dudak için bu şekilde yapılmaktadır. Kalıcı makyaj uygulaması olduğundan 18 ay ile 36 ay arasında kalıcılığı devam eder. Doğal renk veya istenilen renkte çalışma yapılabilir.

Kalıcı dudak dolgusu fiyatları birçok kişiyi hayallerinden vazgeçirebilmektedir. Bu bakımdan, kalıcı dudak renklendirme işlemi daha fazla tercih edilebilmektedir. Kalıcı dudak makyajı fiyatları da haliyle merak edilebilmektedir. Fakat, renk seçimi ve uygulama süresi bu konuda belirleyici olacağından detaylı analiz ve talepler belirlenmeden fiyat vermek mümkün olmamaktadır. Bunun için, Aden Beauty ile iletişime geçerek kalıcı dudak renklendirme işlemi için fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kalıcı dudak renklendirme için Aden Beauty’e güvenebilirsiniz. Uzman kadromuz ile tüm kalıcı makyaj uygulamalarında olduğu gibi kalıcı dudak makyajı işleminde de en iyi sonucu alacaksınız. Aden Beauty’e kalıcı dudak renklendirme için güvenebilirsiniz.