Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi Ne Oluyor?

Kalıcı dudak renklendirme son dönemde popüler hale gelen güzellik uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkar. Makyajsız olduğunuz zamanlarda da daha hoş görünmeniz adına bu tür yöntemleri kullanmanız faydalı olacaktır. Merkezimizde ise dudak renklendirme söz konusu olduğunda tamamen profesyonel ve deneyimli çalışanlar hizmet verir. Yaklaşık olarak 36 ya da 38 aya kadar kalıcılığını sürdüren işlem, dudak çerçevenizde daha belirgin hale gelmesine katkı sağlar.

Daha Canlı Ve Dikkat Çekici Dudaklar!

Daha canlı ve dikkat çekici dudaklara sahip olmak istiyorsanız, bu tür uygulamalardan destek alabilirsiniz. Dudak renklendirme sırasında lokal anestezi kullanıldığından dolayı herhangi bir ağrı ya da acı hissedilmez.

  • Dudaklarınızın çerçevesini belirginleştirmek ve daha görünür hale getirmek istiyorsanız tercih edebilirsiniz.
  • Uygulamaya başlamadan önce deneyimli ve uzman personellerimiz tarafından gerekli kontroller yapılır.
  • Dudak renginizin her zaman soluk olduğunu düşünüyorsanız belirli süreyle kalıcı renklendirme işlemini yaptırabilirsiniz.
  • Dudak renklendirme uygulaması sırasında şişlik ya da kızarıklık oluşsa da kalıcı değildir.

Doğal Ve İddialı Bir Görünüm!

Kalıcı dudak renklendirme hizmeti almak istiyorsanız, öncelikle çalışanlarımızla görüşmeniz yararlı olacaktır. İşlem yapıldıktan belirli bir süre sonrasında dudaklarınız daha doğal görünür. Ancak rengini uzun süre korur ve düzenli kontrollerini yaptırmanız halinde geçerlilik süresi uzar. İşlem yapıldıktan sonra ruj kullanabilirsiniz. Uygulama sırasında ise kliniğimizde tercih edebileceğiniz birbirinden farklı renk seçenekleri vardır.