Kalıcı Dipliner Nedir?

Kalıcı makyaj uygulamalarında en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Kalıcı dipliner uygulaması kalıcı eyeliner uygulamasından farklı olarak daha sade ve dikkat çekici olmayan eyeliner uygulamasıdır.

Kalıcı dipliner , göz kapağının bittiği yerden başlayıp kirpiklerin başladığı yere uygulanır.

Kalıcı Dipliner Nasıl Yapılır?

Bu uygulamanın ilk aşaması sizin teninize uygun bir siyah ton seçilmesidir. Daha sonra bu tona göre kalıcı dipliner boyaları hazırlanır. Bu esnada göz kapağınızda bulunan kirpik hatlarına uygun bir uzunlukta ve formda dipininer çizgisi çizilir.

Bu aşamadan sonra bu çizgi referans alınarak dipliner uygulaması yapılır. Uygulama öncesi etkili bir anestezi kremi ile ilgili bölge uyuşturulur ve herhangi bir acı hissi söz konusu olmaz.

Tamamen doğal ve organik olan boyalar kirpik hattına enjekte edilir. Uygulama ortalama olarak 30-60 dk arasında sürmektedir.

Kalıcı Dipliner Yaılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta uygulamayı gerçekleştiren uzmanın el becerisinin üst düzey olmasıdır. Aden Beauty kalıcı makyaj uzmanları sizin için en iyi uygulamaları özenle yapmaktadır.

Kalıcı dipliner uygulamasında kullanılan boyalar çok önemlidir ve boyaların tamamen organik ve cilde zarar vermeyen boyalar olması gerekir.