Kalıcı Dipliner İşlemi Nedir?

Kalıcı makyaj uygulamalarında en çok tercih edilen yöntemlerden birisi kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner uygulamasıdır. Kalıcı eyeliner uygulamasında, göz kapağına daha belirgin ve kalın bir çizgi uygulaması yapılırken kalıcı dipliner uygulamasında daha soluk, daha ince bir çizgi uygulaması yapılmaktadır. Böylelikle, dikkat çekmiyorken kendisini hissettirecek bir uygulama yapılmış olmaktadır.

Kalıcı Dipliner Nedir?

Dipliner uygulaması sürekli yapıldığında zaman alan ve oldukça zorlayan bir makyaj uygulamasıdır. Dipliner kalıcı olsun istenilirse işte bu uygulama gerçekleştirilmelidir. Bu dipliner kalıcı makyaj çalışmalarındandır.

Kalıcı Dipliner Nasıl Uygulanır?

Bu uygulama için öncelikle kalıcı dipliner yaptırmak isteyen kişinin ten rengi ve istediği tona göre bir renk belirlenir. Ardından ilgili bölgeye geçici bir dipliner çizgisi çekilir. Bu çizgi referans alınarak istenilen renk ile kalıcı dipliner uygulamasına başlanır. Bu uygulama sırasında rahatsızlık vermemek adına ilgili bölge anestezik kremlerle uyuşturulur ve işlem yapılır. Böylelikle ağrı ve acı hissi alınmaz. Ortalama 30 ile 60 dakika arası süren bu uygulama kalıcı makyaj dipliner çalışmasıdır. Bu çalışma neticesinde istenilen şekilde ve renk tonunda dipliner yaptırılmış olur.

Kalıcı makyaj uygulamasının her safhasında olduğu gibi bu çalışmada da dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlara dikkat edilmediğinde istenilen sonuçlar alınamayabilir veya vücuda zarar verilebilir.

  • Kalıcı dipliner uygulayacak kişi uzman olmalıdır. Uzman çalışması, işin daha iyi ortaya çıkmasını sağlar ve daha memnuniyet verici sonuçlar elde edilir.
  • Çalışmayı yapan kişinin el becerisi çok önemlidir zira tek tarafa değil iki tarafa birden bu uygulama yapılmaktadır. Simetri bozukluğu gibi olumsuz sonuçlar elde edilmemelidir.
  • Kullanılan boya cilde zarar vermeyen organik boyalardan seçilmelidir.

Aden Beauty olarak uzman kadromuzla kalıcı makyaj uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Kalıcı dipliner yaptıranlar çalışmalarımızdan memnuniyetle ayrılmışlardır. Ayrıca, kalıcı dipliner fiyatları konusunda merak ettiğiniz her şeyi Aden Beauty iletişim hattını arayarak öğrenebilirsiniz. Çalışma size özel yapılacağından kalıcı dipliner fiyat konusunda kesin bir rakam öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz. Aden Beauty ekibine güvenin, her türlü kalıcı makyaj uygulamasında olduğu gibi kalıcı dipliner uygulamasında da en iyi sonucu alın.