Hydrafacial Uygulaması Nedir? Ankara

Hydrafacial yakın dönemin en çok tercih edilen cilt bakım uygulamalarından biridir. Cildin makyaj kalıntılarından arınması ve daha temiz görünmesi adına doğru bir seçim olacaktır. Bu aşamada orijinal ve profesyonel cihazları kullanan kliniğimizde uzman personellerimiz sayesinde seanslar sorunsuz şekilde tamamlanır. Düzenli kullanımında gözenek görünümünün azaldığını söylemek faydalıdır.

Temiz Ve Kirden Arınmış Bir Cilt!

Taze, temiz ve arınmış bir cilt kadınların olduğundan daha güzel görünmeleri adına önem taşır. Hydrafacial uygulaması ise bu aşamada kısa zaman içerisinde sonuç alabilmenize katkı sağlar. Yaşlanma karşıtı bakım olarak bilinen yanı sıra akne tedavisi ya da lekelerin yok edilmesi adına da kullanılır.

  • Öncelikle uygulamaya başlamadan önce cilt iyice temizlenir ve makyajdan arındırılır.
  • Daha sonrasında vakumlu özel bir başlık ile birlikte gözeneklerin içerisindeki kirlerin yok edilmesi amaçlanır.
  • Son olarak peeling, maske ve ölü deri için yapılan bakımlar sonrasında süreç tamamlanır.
  • Hydrafacial cilt bakımı sonrasında belirli bir süre kızarıklık ya da hassasiyet oluşabilir.

Düzenli Uygulamada Etkisi Daha Fazla!

Hydrafacial düzenli olarak her ay uygulandığında ciltte iyileşme sağlar. Gözenekler, lekeler ve akne problemi kısa zaman içerisinde çözümlenir. Personellerimiz alanında uzman ve deneyimli olduğundan dolayı uygulamanın başarılı şekilde tamamlanmasına dikkat edilir. Bu tür cilt bakım işlemleri kaliteli cihazlarla gerçekleştirildiğinden dolayı etkisi daha da artar. Uzman çalışanlarımız cilt tipine göre en doğru yöntemin kullanılmasına dikkat eder.