Hydrafacial

İnsan cildi zamana, ortam koşullarına, genetik duruma göre zamanla gençliğini kaybeder veya çeşitli sorunlar yaşamaya başlar. Bu sebeple yüzde istenmeyen birçok şey ortaya çıkar. Bunun etkilerini gidermek amacıyla birçok yöntem uygulanır. Fakat bazı yöntemler acı verici bazıları kimyasal kullanımı içerdiği bazıları da her cilt tipini uygun olmadığı için her zaman kullanılamayabilir. Bu tip durumlarda hydrafacial denilen bir yöntem kullanılması tavsiye edilir. Herhangi bir enjeksiyon içermediği veya cerrahi operasyon olmadığından acısız ve ağrısız bir süreçtir.

Hydrafacial Nedir?

Çeşitli solüsyonlar ile yumuşatılan cildin vakum yöntemi ile temizlenmesi ve ardından besleyici ve cildi yenileyici solüsyon uygulaması ile istenilen neticenin alınmasının hedeflendiği bir cilt bakım uygulamasıdır. Hydrafacial cilt bakımı için çok önemlidir zira cildi besleyen bir yöntem uygulanır ve asla cildin asıl yapısına müdahale edilmez. Hydrafacial MD adı verilen bir cihaz ile gerçekleştirilen bu uygulama anti-aging, kırışıklık giderme, akne tedavisi, siyah nokta tedavisi, cilt tonu düzenleme gibi birçok sorun için kullanılmaktadır.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Hydrafacial yönteminde ilk olarak cilde temizleyici bir solüsyon sürülür. Bu solüsyon cildin yumuşamasını sağlar. Ardından vakum yöntemiyle bu solüsyon cilt yüzeyinden temizlenir. Bu temizleme işleminde cilt temizliği de gerçekleşmiş olur. Ardından cildin yapısına göre hazırlanan besleyici bir solüsyon cilde uygulanır ve vortex başlığı ile solüsyonun cilt içerisine yerleşmesi sağlanır. Böylelikle cild bakımı yapılmış olur.

Hydrafacial yöntemi ne kadar uygulanmalıdır sorusu da burada akla gelebilir. Bunun sebebi de hydrafacial fiyatları hakkında bilgi sahibi olmaktır. Hydrafacial fiyat olarak kesin bir şey söyleyebilmek için detaylı bir cilt analizi yapılması gerekmektedir. Çünkü bu yöntemin kaç seans ve ne kadar uzunlukta gerçekleştirileceği yapılacak analiz neticesinde belirlenir. Ve bu analize göre belirlene seanslar da hydrafacial fiyatları hakkında size bilgi verecektir. Aden Beauty olarak hydrafacial Ankara içinde uygulanabilmektedir. Uzman ve güvenilir kadromuz ile detaylı cilt analizinizi yaparak hydrafacial konusunda size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek hydrafacial konusunda bilgi alabilirsiniz. Hydrafacial cilt bakımı konusunda Aden Beauty olarak bize güvenebilirsiniz.