Frozen Face Uygulaması

Frozen Face

Frozen face cilt bakımı yaptırırken ağrı ya da acı duymak istemeyenler adına doğru bir seçim olacaktır. Kliniğimizde gerçekleştirilen uygulama sayesinde güneş, doğum ya da farklı nedenlerden kaynaklanan lekelerden de kurtulabilirsiniz. Yeni nesil özel başlığa sahip cihazlar ile birlikte cildin alt tabakalarının iyileştirilmesi amaçlanır.

Cildin Gençleşmesine Yardımcı Etkili Bir Yöntem!

Cildin gençleşmesine ve olduğundan daha dikkat çekici görünmesine yardımcı olan Frozen face uygulaması, vitaminli serumlar içerir. Böylelikle derinin alt katmanlarına kadar yayılan serum ile birlikte işlemin etkisini arttırması amaçlanır.

  • Özel olarak kullanılan cihaz sayesinde cilt yüzeyinde serum için kullanılacak etkili kanallar açılır.
  • Tamamen temizlenen ve bakıma hazır hale getirilen cilde, ihtiyaçlar doğrultusunda bazı vitamin takviyeleri yapılır.
  • Bu aşamada personellerimiz alanında uzman ve deneyimli oldukları için herhangi bir sorun yaşanmaz.
  • Frozen face işlemi sayesinde birkaç saat içerisinde cildinizde oluşan tüm problemlerden kurtulabilirsiniz.

İğnesiz Ve Acısız Cilt Bakım Seçeneği!

Frozen face, klasik mezoterapiden farklı olarak iğne kullanılmadan yapılır. Yaşlanma karşıtı, leke tedavisi, nemlendirme özelliği olan birbirinden değişik serum alternatifleri vardır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir seçim yapmanız durumunda seanslar başlar. Minimum 4 seans geçtikten sonra sonuç almanız mümkündür. Her zaman cilt bakımlarına önem veren kadınlar için özel bir sistemdir. Dolgu sevmeyenler için cildin iyileşmesine yardımcı olan acısız bir sistemdir.