El Ayak Bakımı İşlemi Nedir?

El-Ayak Bakımı

El-ayak bakımı her zaman iyi görünmek isteyen kadınların ilk tercihleri arasındadır. Temiz, sağlıklı ve dikkat çekici tırnaklara sahip olmak isteyenlerin belirli aralıklarla manikür ve pedikür yaptırmaları faydalı olacaktır. Olumsuz hava koşullarından etkilenen elleriniz ve tırnaklarınız bakım yapılmadığında olduğundan daha kötü görünebilir. Özellikle sosyal bir ortamda çalışıyorsanız her zaman bakımlı olmanız imajınız açısından da önem taşır.

Bu aşamada ise firmamızda profesyonel çalışanlarımız sayesinde el ve ayak bakım süreçleri kısa zaman içerisinde tamamlanır. Tamamen steril ve hijyenik aletler kullanıldığından dolayı herhangi bir sorun yaşanmaz. Her müşterimiz için özel manikür ve pedikür paketlerinin kullanılmasına özen gösterilir.

Her Zaman Bakımlı, Sağlıklı Ve Dikkat Çekici!

Bakımlı ve dikkat çekici tırnaklara sahip olabilmek için el-ayak bakımı son derece önemlidir. Özellikle mantar, tırnak batması ya da nasır gibi sorunlarınız varsa eğer bu tür işlemleri düzenli olarak yaptırmanız yararlı olacaktır. Pedikür söz konusu olduğunda öncelikle ayaklarınız temizlenir ve tüm nasırdan arındırılır. Daha sonrasında ise tırnak ve tırnak etlerinin yumuşaması adına özel solüsyonlu bir suda bekletilir.

Son olarak tırnaklara zarar gelmeden özel aletler ile birlikte tırnak bakımı yapılır. Pedikür ya da manikür söz konusu olduğunda müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ön planda tutulur. Yukarıda belirtilenlerin yanı sıra çatlamış topuk bakımı söz konusu olduğunda da çalışanlarımız büyük bir titizlikle hizmet verirler.