Buz Epilasyon Uygulaması Ankara

Buz epilasyon tüy problemi olan ve kalıcı sonuç arayan kadınlar için her zaman avantajlı bir seçenektir. Diode lazer kullanılarak uygulanan işlemler sonrasında kısa süre içerisinde sonuç alabilmek mümkündür. Güzellik uzmanlarımız ile öncelikle cilt analiziniz yapılır ve daha sonrasında tüm tüylerden kurtulabilmek adına kaç seans uygulanması gerektiği belirlenir.

Acısız Şekilde Tüylerden Kurtulma Fırsatı!

Geleneksel yöntemlere ya da farklı lazer seçeneklerine göre buz epilasyon uygulaması her zaman daha acısızdır. Kısa zaman içerisinde sonuç almanıza yardımcı olan işlemler sırasında alanında uzman personellerimiz yardımcı olur.

  • Soprano ICE, soprano platinum gibi birbirinden farklı cihazlar uygulama sırasında kullanılır.
  • Cildin üst yüzeyinde gezdirilerek uygulanan cihaz, kıl köklerine zarar verdiği gibi deriyi ise tahriş etmez.
  • Genital bölge, bacak, kol, koltuk altı gibi birbirinden farklı alanlarda kullanıma uygundur.
  • Buz lazer epilasyon sisteminde kıl kökünün kademeli olarak ısıtılmasına özen gösterilir.

Etkili Ve Kalıcı Sonuç Verir!

Buz epilasyon doğru bir şekilde uygulandığında kalıcı sonuç alabilmenize zemin hazırlar. Tüylerinizden kurtulmak ve ipeksi bir cilde ulaşmak istiyorsanız her zaman doğru seçim olacaktır. İnce ve aynı zamanda açık renkli tüylerin bile kısa süre içerisinde yok edilmesine zemin hazırlar. Detaylar hakkında bilgi sahibi olmak istemeniz halinde personellerimiz ile görüşebilirsiniz. İşlem sırasında cihaz cildi soğuttuğundan dolayı acı hissetme riski de ortadan kalkar.