Ankara Kirpik Lifting Uygulaması

Kirpik lifting, en çok talep gören güzellik uygulamalarından biri olmasının yanı sıra günlük yaşamda da güzel görünmenize katkı sağlar. Kirpiklere uygulanan özel serumlar ve pigmentler ile birlikte daha dikkat çekici bakışlar yaratılmasına destek verilir. Süreç ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak istemeniz durumunda güzellik uzmanlarımız tüm merak ettiklerinizi yanıtlar.

Hacimli, İddialı Ve Etkili Kirpikler!

Seyrekleriniz kirpikse eğer bu tür işlemler memnun edilmenize zemin hazırlar. Kirpik lifting uygulaması söz konusu olduğunda zararlı bileşenler kullanılmadığından dolayı herhangi bir yan etkisi yoktur.

  • Öncelikli olarak uygulamaya başlamadan önce özel bir ped ile birlikte kirpikler geriye doğru taranır ve daha sonrasında üzerine özel hazırlanan solüsyon sürülür.
  • Yaklaşık olarak kirpikler bu şekilde 15 dakika kadar bekler ve böylelikle tek tek ayrılarak hacim kazanması amaçlanır.
  • Son olarak kirpiklerin güçlenmesi adına keratin yüklemesi yapılır ve daha canlı görünmesi için özel renk pigmenti sürülür.
  • Ortalama 60 dakika içerisinde tamamlanan kirpik lifting işlemi sonrasında bakışlarınız anında canlılık kazanır.

Her Zaman Bakımlı Ve İlgi Çekici!

Kirpik lifting söz konusu olduğunda çalışanlarımızın tamamı alanında uzman olduklarından dolayı sorun yaşanmaz. Bakımlı, ilgi çekici ve kalkık kirpiklere sahip olmak istiyorsanız doğru bir yöntemdir. Acısız ve ağrısız bir uygulama olmasının yanı sıra yaklaşık olarak 2 ay boyunca kullanıma uygundur.