Ankara Kaş Vitamini Uygulaması

Kaş vitamini kıl köklerinin harekete geçirilmesi ve çoğalması açısından son derece doğru uygulamalardan biridir. Seyrek kaşlara sahipseniz kliniğimizdeki uzmanlarımız ile görüşerek süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Birbirinden farklı vitaminlerin kaşların köklerine darmapen ile ulaştırılması amaçlanır. Kısa süren ve acısız güzellik yöntemlerinden biridir.

Kıl Kökleri Güçlenir Ve Sıklaşır!

Kıl köklerinin güçlenmesine ve zaman içerisinde sıklaşmasına yardımcı olan kaş vitamini uygulaması, birkaç seanstan sonra etkisini göstermeye başlar. Müşterilerimizin kaş yapılarına ve beklentilerine göre seans sayıları da değişiklik gösterir.

  • Öncelikle olarak deneyimli personellerimiz tarafından kaş analizi yapılır ve nasıl bir uygulama yapılacağı konusunda bilgi verilir.
  • Daha sonrasında E vitamini başta olmak üzere farklı değerli yağlar tarafından özel bir kür hazırlanır.
  • Kaş şeklinize göre dermapen kullanılarak tüm vitaminlerin cilt altına kadar uygulanmasına özen gösterilir.
  • Zayıf tüylerin zaman içerisinde çıkmaya başladığını ve kaşınızın daha da güçlendiğini fark edeceksiniz.

Seyrek Kaşlar İçin Kalıcı Çözüm!

Kaş vitamini seyrek kıl yapısının onarılması adına kalıcı çözümlerden biridir. Kaşlarını güçlendirmek, daha dikkat çekici hale getirmek isteyenler tarafından tercih edilir. Fiyatlarımız ise son derece uygun olduğundan dolayı bütçelere hitap eder. Seanslar ise ortalama 30 dakika içerisinde tamamlanır. Kalıcı sonuç alabilmek adına seans süresine dikkat etmek faydalıdır. Her cilt tipi için uygun bir yöntem olmakla birlikte vitaminlerle kıl kökleri daha da güçlü hale getirilir.