Ankara Kalıcı Makyaj Uygulaması

Kalıcı makyaj kadınların her zaman daha bakımlı ve güzel görünmeleri adına yaptırdıkları işlemlerden biridir. Güzellik merkezimizde bu tür uygulamalar son dönemde daha fazla yaygınlaşmaya başlamıştır. Uzman personellerimiz ile belirtilen noktada en iyi sonuçların elde edilmesi adına çalışmalarını sürdürürler. Kalıcı makyaj sayesinde dudaklar, gözler ve cilt her zaman ön plana çıkar.

Her Zaman Makyajlı Bir Görünüm!

Her zaman makyaj yapmak ya da bakımlı bir görünüm elde etmek sanıldığı kadar kolay değildir. Özellikle makyaj konusunda bilgisi olmayan kadınlar açısından kalıcı uygulamalar her zaman daha faydalıdır. Çalışan, her gün iyi görünmek zorunda olanlar için kurtarıcıdır.

  • Uygulama sırasında derinin alt kısmına özel pigmentler ya da renkler yerleştirilerek parlayan bir cilt edilmesi amaçlanır.
  • Yine aynı şekilde dudak ve göz makyajı sırasında da müşterilerimizin istekleri doğrultusunda renkler özel olarak belirlenir.
  • Kalıcı makyaj uygulaması ağrılı ve acılı olmadığı gibi herhangi bir alerjik reaksiyonda yaratmaz.

Cilde Zarar Vermeyen Özel İçerikler!

Kalıcı makyaj işlemimiz sırasında her zaman cilde zarar vermeyen organik boyaların kullanılmasına dikkat ediyoruz. Profesyonel bir şekilde süreç tamamlandıktan sonra bakımlarına özen göstermeniz halinde ise minimum 2 ay boyunca geçerlidir. 6 aydan sonra ise cilt altında herhangi bir boya ya da pigment kalmadığından dolayı tekrar yaptırabilirsiniz. Makyaj şekli ise tamamen müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda belirlenir.