Ankara Kalıcı Dipliner İşlemi

Kalıcı Dipliner

Bakımlı olmaya özen gösteren kadınlar için kalıcı dipliner, tercih edilebilecek uygulamalardan biridir. Kliniğimizdeki uzman personellerimiz sayesinde işlemin nasıl yapıldığına detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Eyeliner uygulamasından farklı olarak dipliner söz konusu olduğunda sadece kirpik tiplerine siyah bir renk geçilmesine özen gösterilir. Bu aşamada ise teniniz için en uygun renk tonunu belirleyebilme şansınız vardır.

Etkileyici Ve Keskin Bakışlar!

Kalıcı dipliner uygulaması etkileyici ve aynı zamanda keskin bakışlara sahip olabilmeniz adına doğru seçimdir. Son derece acısız ve ağrısız bir işlem olmak ile birlikte kısa zaman içerisinde tamamlanır. Yoğunluğunu ve renk tonunu müşterilerimiz kendileri ağırlayabilirler.

  • Uygulamaya başlamadan önce hassasiyet yaratmaması adına kirpik diplerine anestezili krem sürülür.
  • Daha sonrasında kirpiklerin başlangıç ve bitiş noktaları doğrultusunda ince bir çizgi çekilir.
  • Siyah ve kahverengi bu aşamada en çok tercih edilen renk tonlarıdır.
  • Dipliner organik boyalar ile yapıldığından dolayı sağlık açısından herhangi bir zararı yoktur.

Daha Canlı, Kalıcı Ve Sade Bir Görünüm!

Kalıcı dipliner sayesinde doğal olmasına rağmen daha canlı ve kalıcı gir görünüme sahip olabilirsiniz. Makyaj yapmayı bilmiyorsanız ya da uğraşmak istemiyorsanız bu tür işlemler her zaman daha pratik olacaktır. Bu aşamada uzmanlarımızın tamamının performansları iyi olduğundan dolayı profesyonel bir görüntü yaratılmasına özen gösterilir. Kalıcı makyaj uzmanlarımız ilk kez böyle bir işlem yaptırıyorsanız detaylar konusunda sizleri bilgilendirirler.