Ankara El-Ayak Sağlığı İşlemi Nedir

El-ayak sağlığı uzun vadede herhangi bir sorun yaşamamak adına son derece önemlidir. Her zaman ön planda olan ellerimiz ve ayaklarımızın düzenli olarak bakımlarının yapılması kendimizi de daha iyi hissetmemize zemin hazırlar. Bu aşamada ise kliniğimizde manikür ve pedikür konusunda uzman personellerimiz tüm sorunlarınıza çözüm bulunur.

Manikür işlemleri sırasında tamamen kişiye özel olarak kullanılan aletlerden ya da bakım ürünlerinden yardım alınmasına özen gösterilir. Tırnak ve tırnak etleri büyük bir titizlikle temizlenir. Böylelikle her zaman dikkat çekici ve sağlıklı tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Tamamen Hijyenik Ve Sağlıklı El Bakımı!

Hijyene önem verilen merkezimizde, el ve ayak bakımı sırasında steril parçaların kullanılmasına dikkat edilir. Böylelikle mantar ya da mikrop kapma gibi problemlerin yaşanması da engellenir. Belirli bir süre elleriniz özel suyun içerisinde bekletildikten sonra tırnaklar temizler, oje ve gerekli vitaminler ile birlikte bakımları yapılır.

Ayak Sağlığı İçin Düzenli Pedikür Önemli!

Pedikür söz konusu olduğunda ise tırnak batması, mantar, tırnak kırılması gibi problemlerden kurtulmanı adına uzman çalışanlarımız hizmet verir. Öncelikle müşterilerimizin el ve ayak analizleri yapılarak yaşadıkları problemler saptanır. El- ayak sağlığı için en uygun yöntem belirlendikten sonra bakım süreci başlar. Pedikür işlemleri sırasında ayaklardaki nasır ya da topuklardaki çatlak problemlerinin de giderilmesi amaçlanır. Böylelikle yaz veya kış fark etmeksizin her zaman bakımlı görünen el ve ayaklara sahip olabilirsiniz.