Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Ne Oluyor?

Hifu(Ameliyatsız Yüz Germe)

Hifu( ameliyatsız yüz germe) cildin yaşlanma belirtilerinin ortadan kalması ve daha dinamik görünmesi adına popüler hale gelen yöntemlerden biridir. Özel Hifu cihazı ile birlikte cildin alt tabakasına termal enerji gönderilir. Böylelikle kırışıklık görünümü azalır cilt yaşınız geriler. Uygulama öncesinde detaylar konusunda güzellik uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Olduğundan Daha Genç Ve Gergin Bir Cilt!

Daha genç ve sağlıklı bir cilde sahip olabilmek için ameliyatsız yüz germe yöntemi sıklıkla kullanılır. Genellikle 30 yaş üzerindeki bireylere uygulanan işlem sonrasında kaşlar daha kalkık bir görünüm alır. Gıdı ve yüzün diğer hatlarının toparlanması açısından son derece etkili alternatifler arasındadır.

  • Yaklaşık olarak 30 dakika süren uygulama sonrasında tek seansta bile sonuç almak mümkündür.
  • Birkaç seans sonrasında toparlanmaya başlayan ciltte renk eşitsizlikleri de ortadan kalkar.
  • İki seans ile birlikte gözle görülür etkileri hissedilmeye başlanır.
  • Hifu yöntemi sayesinde cilt yaşını kısa süre içerisinde daha iyi hale getiren kadınların sayısı fazladır.

Ciltte Kolajen Üretimi Artar!

Hifu( ameliyatsız yüz germe) her ne kadar ağrısız bir yöntem olsa da anestezi kremi kullanılabilir. Her seansta ya da uygulama sırasında ciltteki kolajen miktarı daha fazla artar. Böylelikle yeni kırışıklıkların oluşması engellenir. 30’lu yaşlardan itibaren ciltlerine dikkat eden kadınların her zaman ilk tercihleri arasındadır. Seans sıklığı ise yapılan cilt analizleri sonucunda belirlenir.