Ameliyatsız Yüz Germe

İnsan cildi çeşitli etkenlere bağlı olarak zamanla elastik yapısını kaybeder. Bunun sonucu olarak da deride kırışıklıklar ve sarkmalar görülür. Bu sarkmalar, özellikle yüzde, oldukça can sıkıcı olabilirler. Güzelliğe olumsuz etki eden bu durum sonucunda yüz germe işlemleri yapılabilir. Fakat bu işlem ameliyat ile yapıldığında olumsuz etkiler ortaya koyabilir veya herkes ameliyat ile yüz germe yapmak istemeyebilir. Bu durumda ameliyatsız yüz germe işlemi uygulamak mümkündür. Çeşitli yöntemlerle uygulanan ameliyatsız yüz germe son dönemlerde oldukça revaçta olan bir uygulamadır.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Yüz germe ameliyatı bahsettiğimiz gibi herkes tarafından tercih edilmemektedir. Bunun için de ameliyatsız yüz germe uygulaması tercih edilir. Bu işlem, HIFU adı verilen bir yöntemle uygulanır. HIFU, yüksek yoğunluklu fokuslu ultrason anlamına geliyor. HIFU yüz germe uygulaması, ses dalgaları ile cildin sıkılaşmasını sağlamaktadır. Böylelikle acısız, ameliyatsız yüz germe uygulaması yapılmış olur.

HIFU Yüz Germe Nasıl Uygulanır?

Bu yöntemde fokuslu ultrason başlığı cildin çeşitli derinliklerine odaklanarak termal etki oluşturulur. Bu etki neticesinde ciltte olumlu yönde değişmeler olması beklenir. Yani, ses dalgaları ile çeşitli noktalara odaklanılarak ısıtılan cildin seans sayısı ve uzunluğuna göre ameliyatsız yüz germe sonucu vermesi beklenir.

Ameliyatsız Yüz Germe Ne Kadar Sürer?

Bunun için net bir şey söyleyemeyiz. Çünkü yapılacak işlemler cildin yapısına ve kişiye göre değişmektedir. Aden Beauty olarak yapacağımız detaylı analizler neticesinde bu işlemin ne kadar süreceğini belirleyip seans sürelerini ayarlayabilmekteyiz. Tabii ki burada akla başka soru gelmektedir: Ameliyatsız yüz germe fiyatları nasıldır? HIFU işlemi cerrahi bir müdahale olmadığından hem daha güvenli hem de seans sayısına bağlı olarak daha az maliyetlidir. Yüz germe ameliyatı fiyatları çok can yakabilmektedir. Bu sebeple ameliyatsız yüz germe fiyatları çok da fazla görülmemelidir.

Aden Beauty olarak uzman ve güvenilir kadromuzla danışanlarımıza ameliyatsız yüz germe uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Bize başvurarak cildinizle ilgili detaylı analiz yaptırabilir ve ameliyatsız yüz germe işlemleri için seans sayısı ve uzunluğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Cildinize zarar vermeden en iyi sonucu almak için bizi tercih edebilirsiniz.